Barbi Oyunları sitesi

Sizlere özel bazı barbie oyunları bulabiliceginiz siteleri burada sıralamak istiyorum.
Barbie'i seviyorsanız ve oyunlarıda çok güzel ve eglenceli ise işte sizlere yapmanız gereken bir kaç güzel ve basit oyun. Barbie oyunları hakkında daha çok bilgi bulmak için tek izlemeniz gereken siteler şöyle gelişiyor :

http://www.barbieoyunlari.net bir çok barbie oyunu bulabilirsiniz. Hepsi ücretsiz ve oldukça kaliteli oyunlar diyebilirim. özellikle Barbie Yılbaşı Kızı 2 Oyunları Barbie Uzakdoğu Kızı 3 Oyunları Barbie Tatlı Kız 4 Oyunları Barbie Tatlı Kız 3 Oyunları Barbie Şeker Kız 2 Oyunları Barbie Minik Kız 3 Oyunları gibi oyunları çok fazla miktarda bulunuyor.

www.oyunlar1.com/barbieoyunlari.htm bir diger barbie oynama siteside burasi.En Güzel Barbie Oyunlarının burada oldugunu iddia ediyor. Barbie oyunları sizlere büyük katkılar sağlayabilir.

http://www.oynatsak.com/ bu sitede ise şu barbie oyunları agırlıkta Barbie Bulmaca Yepyeni Barbie oyunu ile karşınızdayız.Bu oyunumuzda yapbozu tamalıyoruz.Sağdaki butona basarak oyuna başlayınız.Zaman sınırlaması dolmadan puzzle'ı tamamlamaya bakınız.

Barbie Masallar Dünyası Sevimli kahramanımız Barbie BinBir Gece Masallarında... Onun çevresini otantik bir hava ile süslediklerini iddia ediyor. Barbie oyunları sıralamasında ücüncü site ve oldukça dolgun diyebiliriz.

Daha çok barbie oyunları yakında yine burada olacak..

Hiç yorum yok: